icon
31 / 34
S maminkou....nebýt jí nejsem tam kde jsem :) teda aspoň doufám,že si to takto myslí :D
avatar

Už máte zápasy?

20. srp 2015
avatar

@lamarika jasne ☺️

20. srp 2015
avatar

@breebeeerka my nemáme ještě ani tréninky ☹

20. srp 2015
avatar

@lamarika přijde neboj ... My máme za sebou už 1.turnaj 😊

20. srp 2015