Neuvěřitelné ... ale UŽ rozdíl 2 let ... strašně to letí ... za chvíli budem porovnávat důchod a dětství :(
taky musím uznat , Veru 🙂
7. lis 2013
breebeeerka
autor@ruznoocko Mi se zdá že mi to víc slušelo v těhu 🙂))))
7. lis 2013
souhlavím s runoocko 🙂
8. lis 2013
hmm kočanda 😀
24. lis 2013
@breebeeerka ted ti to moc sluší,,,vic,,,,nez předtím,,
14. pro 2014

jestli tě to uklidní, tak ti to sluší čím dál víííc!!!! 🙂