
@skirt Jo jo péřový Kaiser
taky máme pro skoro dvouletou slečnu a je perfektní my máme ten flísový
děkuji za tip,já zrovna uvažuju jaký fusak pro malou pořídit. Kupovala jste přes internet ?
Já kupovala loni (pozdě) úplně stejně šitý, jen je to Eisbärchen.
@breebeeerka taky máme a je super 🙂. . jeste jsme ho teda nevyzkouseli v terenu, a mala se v nem zatim asi ztrati, ale jsem spokojena 🙂 ..
já mám emitext a má 110 cm také spokojenost také neklouže dá se zezadu připnout stejné řešení jako tento 🙂 a má odepínací spodní část která je jako šusták takže když se zamaže od botiček mužete sundat a jen otřít a nebo spodní část nedávat vejde se i do autosedačky je to 3 v 1 🙂 ale tento vypadá také krásně 🙂 je jich hodně ale takto velkejch né moc já měla první womar a ten byl 100 beránek krásně hřál... ale tam maximálně do roka byl malej pak jksme pořídila emitext 110 cm a spokojenost
Je to Kaiser?