
14 / 127
My dvě holky :)
I doma jste sladěné🙂 minule jsem vás viděla venku na rondlu a taky krásně sladěné do černo ružova🙂(kočárek černy s malinovou vložkou a ty v černém a malinovou vestu )paráda vypadá to krásně🙂
26. bře 2013
breebeeerka
autor@saraxxx Mělas zahulákat na mě ... 🙂)) J8 když nemám brýle tak to je konečná semnou 🙂)))) Ale moc díky ... to potěší 🙂
26. bře 2013
Jela jsem v autě🙂
26. bře 2013
breebeeerka
autor@saraxxx Tak to tě omlouvá 🙂))
26. bře 2013
Krásný holky...🙂
10. dub 2013
slusi vam to🙂