
16 / 127
Mojí milovanííí :)
breebeeerka
autor@dan.ka Tento je z Reserved 🙂 mají teď neskutečně luxusní kolekci ... i to tričko je z tama
27. bře 2013
Na šátek jsem se zrovna chtěle zeptat, krásně si ji oblíkáte🙂
29. bře 2013

@dan.ka Tento je z Reserved 🙂 mají teď neskutečně luxusní kolekci ... i to tričko je z tama
Na šátek jsem se zrovna chtěle zeptat, krásně si ji oblíkáte🙂
Malá je super oblečená...kde se kupujou ty šátky pro děti??