
20 / 127
koukám datum a čas 0:01 hod narození - to je snad osud a malá bude mít v životě štěstíčko
1. dub 2013
breebeeerka
autor@2hanah
@pacient : Má krásné magické datum...to jo ... škoda,že to nebylo ještě 2012 emoticon)) snad to má vzkaz od tamtud zhora že bude mít to štěstíčko
1. dub 2013
Krásné data, naše 2. malá se narodila na státní svátek 5.7 v 0:04 🙂
21. črc 2013
Krásný datum narození ..na můj svátek hihi :D
26. lis 2013
Úžasně magické datum a hodina narození, určitě vzkaz ,,odtamtud" z hora, že bude mít štěstíčko 🙂