icon
20 / 127
avatar

Úžasně magické datum a hodina narození, určitě vzkaz ,,odtamtud" z hora, že bude mít štěstíčko 🙂

31. bře 2013
avatar

koukám datum a čas 0:01 hod narození - to je snad osud a malá bude mít v životě štěstíčko

1. dub 2013
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@2hanah
@pacient : Má krásné magické datum...to jo ... škoda,že to nebylo ještě 2012 emoticon)) snad to má vzkaz od tamtud zhora že bude mít to štěstíčko

1. dub 2013
avatar

Krásné data, naše 2. malá se narodila na státní svátek 5.7 v 0:04 🙂

21. črc 2013
avatar

Krásný datum narození ..na můj svátek hihi :D

26. lis 2013