Patlala a patlala :))
breebeeerka
autor@luc1979 Néé,normálně koupené 🙂
7. led 2014
a máš nějaký odkaz jaké to jsou? já kupovala takové malé kelímky, 5 barev, tyhle jsou pěkné
7. led 2014
a jsou taky vypratelné?
7. led 2014
breebeeerka
autor@luc1979 Jo jo jsou vypratelne....to máme už vyzkoušeno :D odkaz bohužel nemám,koupila jsem je u nás v papírnictví...Kdybys chtěla koupím ti je tam...dnes jsem tam byla a měli ještě jedno balení.
7. led 2014
@breebeeerka ne díky, mrknu někde zase u nás 🙂, ale jsi moc hodná
9. led 2014

to jsou doma dělané barvičky?