icon
8 / 9
Patlala a patlala :))
avatar

to jsou doma dělané barvičky?

7. led 2014
avatar

@luc1979 Néé,normálně koupené 🙂

7. led 2014
avatar

a máš nějaký odkaz jaké to jsou? já kupovala takové malé kelímky, 5 barev, tyhle jsou pěkné

7. led 2014
avatar

a jsou taky vypratelné?

7. led 2014
avatar

@luc1979 Jo jo jsou vypratelne....to máme už vyzkoušeno :D odkaz bohužel nemám,koupila jsem je u nás v papírnictví...Kdybys chtěla koupím ti je tam...dnes jsem tam byla a měli ještě jedno balení.

7. led 2014
avatar

@breebeeerka ne díky, mrknu někde zase u nás 🙂, ale jsi moc hodná

9. led 2014