Miluji Vááánoce :)
breebeeerka
autor@dripik Naše,vaše :D
7. pro 2013
V Ově jsou asi všechny sídliště stejně barevně sladěné 🙂 na takto barevném bydlí moje tchýně 🙂
7. pro 2013
@dripik Naše,vaše :D
V Ově jsou asi všechny sídliště stejně barevně sladěné 🙂 na takto barevném bydlí moje tchýně 🙂
naše židle 🙂