
1 / 1
test 11. den od ET dvou 3denních embrijek 8mi buněčných (chytlo se jedno)
jupííí, blahopřeju a závidím 🙂
2. pro 2011
to je krasa.blahopreji
2. pro 2011
nádhera 🙂
2. pro 2011
blahopřeji a držím palce
2. pro 2011
gratuluji 🙂
2. pro 2011
Velká gratulaceeee 🙂
2. pro 2011
nádhera,gratuluju🙂
2. pro 2011
Krásné, vzpomínám na svůj testík 🙂 Ať vše běží jak má a přeji zdravé miminečko!
2. pro 2011
Takto pred 2 rokmi som aj ja našla svoje prvé // v živote... Nech sa ti darí rovnako dobre ako mne a môjmu chlapčiatku. Prajeme všetko dobré!
2. pro 2011
nádhera, trošičku závidím, že to máš všechno před sebou. 🙂 Přeju krásné a pohodové těhulkování.
2. pro 2011
já si taky dnes dělala testík a vyšel mi pozitivní...jako bych viděla svůj...okorát tam mám napsano 29DC.....
2. pro 2011
😵