
72 / 227
byla unešená:-)
Já se nedivím já bych byla taky já mám skoro 30. a nikdy jsme takový krásný velký stromeček neviděla. Krása
19. lis 2012

Já se nedivím já bych byla taky já mám skoro 30. a nikdy jsme takový krásný velký stromeček neviděla. Krása
wow, to je ale pořádný "stromeček" 🙂