icon
72 / 227
byla unešená:-)
avatar

wow, to je ale pořádný "stromeček" 🙂

19. lis 2012
avatar

Já se nedivím já bych byla taky já mám skoro 30. a nikdy jsme takový krásný velký stromeček neviděla. Krása

19. lis 2012