icon
5 / 78
vyhřívaná postýlka pro nedonošené děti
avatar

kolikátý jste rodili tyden jestli se muzu zeptat???

14. led 2011
avatar

@orlickaveronika od 32 tt jsem ležela v porodnici kvůli vysokému tlaku a bílkovině v moči. Malá se narodila 34+6tt.

15. led 2011