
10 / 53
Kostka a zaškrtávání políček. Zatím úspěch už si hraje třetí den... :-)
Dobré. My naposledy kreslili fixem cestu pro traktor a hasiče - Kama jedou? Na folii, mělo to úspěch.
31. srp 2012
asi by to šlo i na složku - třeba Euro. Já to mám laminované - dostala jsem laminovačku k narozkám 🙂
31. srp 2012
to vypadá fakt moc dobře 😵 je to prosímtě na tom webu ke stažení a vytisknutí? sice nemáme tiskárnu, ale třeba bych to někde zvládla...
1. zář 2012
bublina79
autor@domorodka posílám odkaz http://www.montessoridoma.cz/?p=9469 hezkou zábavu 🙂
1. zář 2012
To je od Mili? Asi na to kouknu. 🙂