icon
53 / 53
kuřátek a zajíčků je všude dost, tak jsme si letos udělali šneky... :-)
avatar

Jak zivy

13. dub 2014
avatar

to je výborný, z čeho je ten spodek a tykadla a čím jste to lepili?

14. dub 2014
avatar

@leia1 http://www.i-creative.cz/2007/08/13/sneci-ulita/ na ulity jsem malovala akryl. barvama, tykadla jsem k lepence lepila vterinovym lepidlem a ulitu pak tavnou pistoli...

14. dub 2014
avatar

@bublina79 fakt krásný🙂 díky

14. dub 2014