kuřátek a zajíčků je všude dost, tak jsme si letos udělali šneky... :-)
to je výborný, z čeho je ten spodek a tykadla a čím jste to lepili?
14. dub 2014
bublina79
autor@leia1 http://www.i-creative.cz/2007/08/13/sneci-ulita/ na ulity jsem malovala akryl. barvama, tykadla jsem k lepence lepila vterinovym lepidlem a ulitu pak tavnou pistoli...
14. dub 2014

Jak zivy