Kdyz si poridim kocku,bude to mainska..je to muj sen ..
Krasna kocicka 🐱
10. únor 2018
@byklara mám psa a ten nemá ani 2 kg.
Krásna kočka
10. únor 2018
Krasavec, ale moc se na to netvari 😁
10. únor 2018
Taky máme kočičku ( tříletou britku) - jsem zvědavá, jak se bude tvářit, až do domácnosti přibude miminko ( zatím mi dělá odborný dozor pokaždé, když donesu tašku s nějakým oblečením).
13. bře 2018
byklara
autor@betuskabathory ta je krásná 😍 Samik taky vše kontroluje. Snad bude hodný na miminko a nebude žárlit 🙏
13. bře 2018
@byklara To taky doufám, že naše Dafinka nebude žárlit..ale ona je hodná, nevyžaduje pozornost nonstop..spíš si říkám, že bude miminko ignorovat.
13. bře 2018


Ten kyblík je tak malej nebo ta kočka tak velká?😀