icon
21 / 27
avatar

...navlékání...

6. lis 2012
avatar

Krása, je to HABA ? Nemůžu to nikde sehnat :o)

7. lis 2012
avatar

@abig Objednavala jsem vcera a dvedeti.cz, tak mrkni tam. 🙂

7. lis 2012
avatar

Moc dekuji. Obchod maji 30min autem, mozna ukecam manzela, ze se tam zajedeme podivat.

9. lis 2012