
20 / 21
Krásná maminka 🙂
22. říj 2012
Tady ti to Klary hrozne moc slusi....
Máš krásný oči a úsměv...
22. říj 2012
list ve tvaru srdíčka poblíž srdce... áách ♥ krásné oči i úsměv 😵 a ta mlha na všech fotkách je naprosto odprošťující... 😵
29. zář 2013
Fotky jsou nadherne, moc Vam to na nich slusi a Tonik je frajer. Bude to lamac divcich srdci :o)