icon
2 / 30
...usita nebesa...
avatar

Máš je krásný 🙂 My ještě nemáme postýlku :( Ale kočárek jo 🙂 Nebesa mám slíbené od kamarádky i s mantinelem, tak se na to taky těším 🙂 Jsi šikulka

12. kvě 2011
avatar

Hele, ja se na to tak tesila, ze jsem dneska vstala rano v sest a dosila je jeste pred odchodem do prace. 🙂 No magorka.

12. kvě 2011