
4 / 30
...usity novy mantinel...
šikulka 🙂
13. kvě 2011
Perfektní! Mohu se zeptat - jakou výplň jste použila do těch mantinelů? Klasický molitan, nebo něco jiného? Děkuji moc! Taky se na hand-made mantinel chystám....
14. čer 2011
cabalkova
autorUsila jsem to na segmenty, kazdy jako kapsu, a jako vypln jsem pouzila obyc molitan, takze to jde kdykoli vyndat a potah vyprat.
14. čer 2011
ty jsi šikovná 🙂