
15 / 30
...hotovo: kosiky na kosmetiku, nakonec je asi ani obsivat nebudu...
cabalkova
autorJa kupovala jen komodu, ostatni bylo ve sklepe. 🙂 Skrin budu kupovat az jako soucast detskeho hraciho pokojicku, ted na to pecu.
3. čer 2011

Ja kupovala jen komodu, ostatni bylo ve sklepe. 🙂 Skrin budu kupovat az jako soucast detskeho hraciho pokojicku, ted na to pecu.
no krása 🙂 já pořád špekuluju, jestli máme koupit Elence nějakou komodu, nebo další skříň....