icon
26 / 30
avatar

Kláry...krása...všechno....jsi velká šikula.....a ten vnitřek autosedačky jste vybrali moooc krááásnej :o))) To se bude Toník mít :o)))))

27. čer 2011
avatar

pěkná taška mužu se zeptat co je to za značku??

25. srp 2013
avatar

@kafrie14 Nomalne z drogerie dm, porad je tam mají. 🙂 Je fajn, ale poslední dobou je nam uz mala.

25. srp 2013
avatar

aha díky mooc

25. srp 2013