icon
6 / 30
...domeček zatím ještě ve fázi výstavby, ale už se to blíží...
avatar

juuu, nádhera!!!! 🙂 😵

20. zář 2012
avatar

@slunilibu Tondinovi zatim staci klouzacka a houpacka, myslim, ze domecek prijde ke slovu hlavne na jare, ale jsem rada, ze ho budeme mit. Jo a pry jdou na konstrukci dokoupit specialni haky na hupac sit pro dospele, tak uz se chystam, to byl vzdycky muj sen.

20. zář 2012
avatar

@cabalkova vidíš, ještě se pohoupeš ty 🙂 myslím, že Toník postupně vše využije na 1000% 🙂

20. zář 2012
avatar

Božíí

21. zář 2012
avatar

Klárko kolik vás to stálo?

24. dub 2013
avatar

@slunickoseznam.cz Asi deset, kupovali jsme přes Aukro.

25. dub 2013