icon
3 / 30
avatar

Tak přesně tohle Enduro máme taky 😀

22. zář 2012
avatar

@jjjana No jo, je to klasika. Podedili jsme ho po synovci.

22. zář 2012
avatar

A líbí se Toníkovi? Elenka sice vydrží na něm sedět, ale zatím jí musíme postrkovat....

22. zář 2012
avatar

@jjjana Nevydrzi, myslim, ze je na to jeste malej, ale vidim to, ze za par mesicu bude jezdit jako drak. 🙂

23. zář 2012