cabalkova
14. říj 2011
Toninek...mesicni...
krásné fotečky 🙂
14. říj 2011
moc moc moc krásný - všechno: fotečky, Tonínek i rodiče 🙂
14. říj 2011
Jedno štěstí už Toníka v životě potkalo: že má milující rodiče. A to není málo!!!
15. říj 2011
krásný 🙂
29. lis 2011
Tonínkové jsou nejhezčí miminka - taky doma jednoho máme 🙂))) Hezké fotky🙂
29. led 2012
máte mooooc krásné fotky
29. bře 2012
krasne fotky. Fotila jste sama?
24. dub 2012


















Krásný klučina a z rodičů sálá obrovská láska a spokojenost, je to vidět na dálku .... nádhera 🙂