
19 / 33
...pomocníček v kuchyni...
Jejku, ten uz je velkej a krasnej 🙂 🙂 🙂
3. bře 2013
Tady mi připadá, že je hodně podobný tátovi - ten úsměv, oči, tvar čela.
5. bře 2013
cabalkova
autor@srnkadanka Jojo, kebulku ma po mm, ale oci po mne. 🙂
5. bře 2013
jéééé, takového krásného pomocníka chci do kuchyně taky 😀