icon
19 / 33
...pomocníček v kuchyni...
avatar

jéééé, takového krásného pomocníka chci do kuchyně taky 😀

3. bře 2013
avatar

Jejku, ten uz je velkej a krasnej 🙂 🙂 🙂

3. bře 2013
avatar

Tady mi připadá, že je hodně podobný tátovi - ten úsměv, oči, tvar čela.

5. bře 2013
avatar

@srnkadanka Jojo, kebulku ma po mm, ale oci po mne. 🙂

5. bře 2013