
1 / 14
krásná rodinka
21. kvě 2012
moc vám to sluší, rodinko! 🙂
21. kvě 2012
parádní rodinka 🙂
21. kvě 2012
Moc vám to sluší...krásná, spokojená rodinka...
21. kvě 2012
Moc moc Vám to sluší rodinko 🙂
2. čer 2012
A to máte od nějakýho fotografa nebo to fotíte sami..máš moc hezké fotečky 🙂
4. čer 2012
cabalkova
autor@steffi13 Mame slecnu fotografku, fotila nam Toniska, kdyz mu byl mesic, a ted teda fotila ty krtiny a tyhle rodinne fotky... uz jsme domluvene, ze kolem Tonikova roka udelame dalsi akci. Kdybys chtela, ma webovky www.fotograf-ka.cz
4. čer 2012
Vy jste úžasní, moc krásné! 🙂
19. črc 2012
moc vám to všem sluší!