icon
3 / 67
...nase zlaticko je konecne tu...
avatar

Moc krásný synáček, to se máte. Tak hodně štěstí a radosti a Toníčku, tobě přeju, ať tě na světě potkává jen to dobré.

21. zář 2011
avatar

šmudlina malej..........Kláry....kráááásný brouček to je !!!!

21. zář 2011
avatar

Ale co to vidím, tak už to máš také za sebou, moc gratulujeme🙂

23. zář 2011
avatar

Klarko, Tonik je nadherny, moc se Vam povedl. Tak hodne stesticka a zdravicka cele rodince

29. zář 2011