
12 / 67
...pssst... tady se spinka...
Toníček je překrásnýýýýý!!!!!!!! 🙂 Strašně moc gratuluju a přeji celé rodině kupu zdraví!!! 🙂
20. zář 2011
Jejda, veeeelika gratulace...a Toníčku, hodně zdravíčka a ať se ti na tom světě mooooc líbí...
20. zář 2011
Je náádherný Klárko ten se vám povedl🙂
21. zář 2011
ahoj Toníčku ... vítej na světě.... přeji ti kupu zdravíčka a ať děláš rodičům jen radost 🙂