
13 / 67
...nas balicek nejvetsiho stesti...
uzlíček Toníček🙂
22. zář 2011
konečně jsi se dočkala a vše, co jsi malému sama nachystala, tak plně využívá .... je nádherný 🙂
22. zář 2011
cabalkova
autor@michamicha No jo, je to vlasacek... i kdyz si nedelam iluze, ze by mu vlasky vydrzely...
22. zář 2011
tak to nemá chybu - kouzelnej balíček 😵
22. zář 2011
jeee, taky vlasatý miminko. Krásnej!
23. zář 2011
a má hodně vlásků, že jo? 😵