
28 / 67
...vyletik na Dobris...
cabalkova
autorKocarek super, jsme spokojeni... jen me malinko zarazilo vrzajici predni kolecko, ale promazu ho a snad to bude ok. Hlavne mi maximalne vyhovuje nacvakavani autosedacky na podvozek, to je super!
31. říj 2011
........a jak se jezdí Kláry???? 🙂