
56 / 67
....jakoby tomu rozuměl 🙂
29. led 2012
máte to doma moc krásné 😉 čím fotíš, Klér?
3. únor 2012
taky mu takto dáváme plínku nebo bryndák, jinak je klokánka celá mokrá🙂
3. únor 2012

....jakoby tomu rozuměl 🙂
máte to doma moc krásné 😉 čím fotíš, Klér?
taky mu takto dáváme plínku nebo bryndák, jinak je klokánka celá mokrá🙂
Elence se v klokance taky moc líbí...