icon
56 / 67
avatar

Elence se v klokance taky moc líbí...

29. led 2012
avatar

....jakoby tomu rozuměl 🙂

29. led 2012
avatar

máte to doma moc krásné 😉 čím fotíš, Klér?

3. únor 2012
avatar

@sirael4 Fotim profi digitalni zrcadlovkou Olympus plus objetivy Zuiko. 🙂

3. únor 2012
avatar

@cabalkova no máš to bezva!!!!

3. únor 2012
avatar

taky mu takto dáváme plínku nebo bryndák, jinak je klokánka celá mokrá🙂

3. únor 2012