icon
57 / 67
...Plaváček...za šest dnů pět měsíců...
avatar

Jééé, to jsi fotila ty doma?

24. únor 2012
avatar

@nelina_ No jo, samodomo. 🙂

24. únor 2012
avatar

no tak to je super, si šikulka 🙂)

24. únor 2012
avatar

@nelina_ Diky, ale kdyz tak na to koukam, mam pocit, ze mam vsechny ty fotky na jedno brdo. Budu se muset nejak polepsit.

24. únor 2012
avatar

Ne, ne naopak , obdivuju ty nápady. no kde je bereš? 🙂))

24. únor 2012