
1 / 67
...Tonda pulrocak...
ten je nááádhernej, Klári opravdu se vám povedl 🙂
16. bře 2012
no to je úžasný 🙂 jak chlapeček tak oblečení
16. bře 2012
Tý jo, ten vyrostl ... a ten kukuč 😵
16. bře 2012
Super ohoz a krásnej chlapeček🙂
17. bře 2012
To se máš, že jsi šikovná a umíš si ušít bytové doplňky i takové krásné oblečky. Já neumím vůbec nic ☹
19. bře 2012
Bože ten je tak mooc úžasný...Já se snad zamilovala, být mladší tak zhřeším.... 😀
(nejsem ale úchyláček nebojte 🙂 )
21. kvě 2012
Nádhernej chlapeček!!!!! Moc mu to sluší 🙂
30. srp 2012
Super obleček! Můžu se zeptat, kde jste pořídila tu bekovku? Děkuji 😉
19. bře 2013
jeeeee, ten je krásnej! A to oblečení je absolutně dokonalé