icon
2 / 67
avatar

téda, on už ti takhle polosedí? Šikula, a krásný ohoz 😵

16. bře 2012
avatar

@sirael4 Je to pololeh, je oprenej v rohu sedacky, tak snad to neva. 🙂

16. bře 2012
avatar

@cabalkova myslím že ne, když je opřenej v polo 😉

16. bře 2012