
10 / 26
...parada pro maminku...
jůů to bude mít Toníček moc krásnou maminku 🙂
30. dub 2012
Budeš kočka 🙂!
18. kvě 2012
Klárko, prosím tě, odkud jsou ty šaty? Předem díky ... 🙂 Mimochodem, pro křtiny jste vybrali krásné místo, moje babička bydlela naproti kostelu v Řevnicích 🙂
1. čer 2012
Děkuju 🙂 Jó, na eBay se hezky nakupuje ... 🙂
2. čer 2012
Moc krásné šaty 🙂