
37 / 77
...pokracujeme... jeste vymalovat, usit povlaky na polstare a mame hotovo...
cabalkova
autor@veronika.deskova Mame ho cim dal radsi, rano a vecer se tam mazlime a prohlizime si knizky, kojime, uzivame si pohdicku... takze super...
15. bře 2013
ta deka je z jysku že? jinak moc hezký koutek🙂
16. bře 2013
nemám slov....úžasný!!!
5. čer 2013
Pěkný koutek 🙂