icon
37 / 77
...pokracujeme... jeste vymalovat, usit povlaky na polstare a mame hotovo...
avatar

Pěkný koutek 🙂

15. bře 2013
avatar

@veronika.deskova Mame ho cim dal radsi, rano a vecer se tam mazlime a prohlizime si knizky, kojime, uzivame si pohdicku... takze super...

15. bře 2013
avatar

ta deka je z jysku že? jinak moc hezký koutek🙂

16. bře 2013
avatar

nemám slov....úžasný!!!

5. čer 2013