
1 / 77
cabalkova
autor@mirjanka79 Chacha.... kdepak ja, Ikea. 🙂
27. bře 2013
@cabalkova no je to mozny...? Ja takova znalkyne ikey a tohle mi uniklo....😀 ale i tak to je vse decentne sladeno...to uz je tvoje zasluha 😉
27. bře 2013
cabalkova
autor@mirjanka79 No ja mela na tyhle samolepky policeno rok... tak jsem si konecne udelala radost... a dekuju za pochvalu. 🙂
27. bře 2013
To je krasny...originalni...konecne zadny strom 😀 to ty sama ?