
48 / 77
to je fakt z Ikeii, už jsem tam dlouho nebyla, musím se tam zajet podívat, díky za tip 🙂
6. únor 2012
My máme tuhle zelenou,ale stolní a je úžasná🙂))
19. únor 2012

to je fakt z Ikeii, už jsem tam dlouho nebyla, musím se tam zajet podívat, díky za tip 🙂
My máme tuhle zelenou,ale stolní a je úžasná🙂))
krásná lampička, ta by se mi taky líbila 🙂