icon
29 / 77
...a po modrem zasahu...
avatar

nádhera,přesně můj styl 🙂

19. únor 2012
avatar

Mohla bych se zeptat, odkud máte tu houpačku? Děkuji

21. dub 2012
avatar

@luciasek87 Sila nam ji pani na Fler.cz, nick si bohuzel uz nepamatuju, ale urcite se to tam da dohledat jako hamaka pro mimi. Znackouvou (ale za podstatne vyssi cenu) ji prodava i Malvik.

21. dub 2012
avatar

ty zavesy jsou prekrasne, napises mi prosim odkud jsou? Dekuju.

16. črc 2012
avatar

@cernucha Je to oboji Ikea, ty bezove jsou koupene hotove, a ta pruhatina se prodava jako metraz, takze to jsem k tomu dosila.

16. črc 2012
avatar

nádherné!

14. únor 2013
avatar

nádherné závěsy..

15. bře 2013
avatar

co dodat🙂 NÁDHERA!!

5. čer 2013
avatar

dekuju. 🙂

5. čer 2013