icon
32 / 77
...a novy celek...
avatar

NÁDHERA,,MOC POVEDENÝ POKOJÍČEK,,,ty trámy na stropě,,to je můj sen,,a barvy k sobě krásně jdou,,

19. únor 2012
avatar

Úžasný!!!!

19. únor 2012
avatar

Kouzelný, Klárko, jsi fakt šikulka! 🙂

19. únor 2012
avatar

krása!! 🙂

21. dub 2012
avatar

vazne krasny pokojik, utulny, hned bych tam chtela spat 🙂

16. črc 2012
avatar

To je ještě hezčí než původní inspirace🙂

28. črc 2012