Makronky, konečně relativně úspěšný pokus :)
Komentář byl odstraněný
cechul
autorJá je teda nejím ale okolí je miluje. Mě pomohlo koupit teploměr s zkusit italskou metodu podle YouTube, ale chvilku mi to trvalo než jsem byla fakt spokojená 🙂
25. kvě 2019

Vypadají krásně. Nikdy jsem nejedla ano nepekla, má cenu se to učit? 😂 podle čeho mám začít prosím radu