icon
2 / 12
A TAKOVÝ JE jIŘÍČEK UŽ BEZ HADIČEK U MAMINKY
avatar

ceruti četla jsem tvůj článek docela jsem si pobrečela naštěstí to dopadlo dobře a chlapečka máte doma je nadherný🙂a opravdu bojovník.my čekáme taky přírůstek hlavně ať je mimi zdravé co víc si přát.

29. čer 2010
avatar

kulíšek 🙂

14. srp 2010