
3 / 11
Druhý, ale ten nám neprojede dveřma:-(
Co je to čepečku za značku a jaká je šíře? Já jsem koukala na kočárky pro dvojčata a děsně se mi líbí kočárek Hartan, ale neřešila jsem cenu......
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1793300
28. dub 2010
Krásný kočár 😵
25. kvě 2010
Jéé, tak to jsme taky hooodně dlouho řešili. Nakonec vyhrál Bertini Twin právě kvůli celkové šíři a aretaci kol 😉
30. čer 2010
krásný kočár, pro princezny? 😉