
11 / 11
Překvapení v bříšku - už jen 3 dny a naši šnečci budou s námi
teda.z vás opravdu uplně stříká taková pohoda.... 🙂 no nádhera..
17. říj 2010
PARADA 🙂
17. říj 2010
Marcelko, jseš úžasná, trošku jako hrošík, ale co by za to jiné daly... Tak pozítří budou kulíšci venku a ty budeš už jenom na takové krásně velké rozměry vzpomínat. Přeji mnoho štěstí!
18. říj 2010
držím palečky
21. říj 2010
Krasna fotka,vypadate uplne harmonicky 🙂