
3 / 7
Daneček rok 1985,dupačky 1978
tyhle dupačky máme taky🙂 Odnosilo je snas 6 dětí a stále drží🙂 Materiál je kvalitní.
8. pro 2011
jeee, tak jsem mela takoveto dupacky a moje deti je nosi taky 🙂
11. pro 2011
jo, jo
11. pro 2011

tyhle dupačky máme taky🙂 Odnosilo je snas 6 dětí a stále drží🙂 Materiál je kvalitní.
jeee, tak jsem mela takoveto dupacky a moje deti je nosi taky 🙂
jo, jo
nekolikatero dupaček jsem davala malmu na doma-po mne a mych sourzencich..retro veci sjou super🙂
bohuzel tato panneky sla v rodine dal, ale dovezla jsem si chodicku🙂