
7 / 14
11+1tt - 3D blecha
Ježiš to je prdýlečka malinká🙂
13. lis 2012
Týjo, vy už jste velicí 🙂 Krásný mimi.
13. lis 2012
taky vidim kluka🙂
13. lis 2012
claire90
autor@michalicka
@evulinkab to uz tam je nekde videt? 😀
@jittuzka ono to vypada, ale ma jenom 4cm 🙂
13. lis 2012
@claire90 myslim si to ze to bude kluk 🙂
13. lis 2012
ne🙂Ale když se podívám na fotečku, tak proste v tom miminku vidim chlapecka....zatim mne mé odhady jeste nikdy nezklamaly🙂
13. lis 2012
claire90
autor@michalicka
@evulinkab tak uvidime holky, treba uz priste dr. neco naznaci 🙂 pro rodinu by to byla vitana zmena po samych holkach, i kdyz osobne bych chtela dalsi Kelisku 😀 ale hlavne aby rostlo tak jak a at uz se vyklube v cokoli 🙂
13. lis 2012
Kelišku 😀 bude to krásný ať to bude co to bude 🙂
18. lis 2012
To je krasna fotka!!
26. lis 2012
claire90
autor@petramarie děkujem 🙂
26. lis 2012
to bude urco kluk :D