
36 / 233
náš chlapeček :-D
Holčicka v modrem nevypada tak blbe jako chlapeček v ružove 😀
2. srp 2013
claire90
autor@smisek2011 to určitě ne 🙂 my ani s klukem nepočítali, takže to není omyl, ale úmysl 😀 🙂
2. srp 2013
@claire90 Mala je typicka krasna zenska,at si oblekne cokoliv tak je šik 😉
2. srp 2013
claire90
autor@smisek2011 to se hezky poslouchá 😀 děkujem 🙂
2. srp 2013
tady opravdu vypadá jako chlapeček 😀