
84 / 233
spokojena, spinka lip jak v postylce..:-)
@claire90 ahaaaa .. a top se potom jen oddělá ? 😉
28. srp 2015
claire90
autor@bobulka_216 když se nepoužívá, tak je srolovaná dole u bederáku pod takovým gumičkovým V ;)
28. srp 2015
@claire90 ahaaa... diky ... zase jsem chytřejší 😉
28. srp 2015
claire90
autor@bobulka_216 není vůbec za co 🙂
28. srp 2015
@bobulka_216 takhle vypadá ta novorozenecká vložka u Manducy pro info 🙂