
105 / 233
Dneska dorazil vánoční obleček :)
Krásná! Kdepak se dá obleček koupit, prosím?
23. zář 2013
23. zář 2013
vypadá jak cukřík 😀 matko,co jsi ji to oblékla 😀 😀 😀
3. čer 2015

Krásná! Kdepak se dá obleček koupit, prosím?
vypadá jak cukřík 😀 matko,co jsi ji to oblékla 😀 😀 😀
jéééé 😀