icon
105 / 233
Dneska dorazil vánoční obleček :)
avatar

jéééé 😀

17. srp 2013
avatar

@berev jsem zvědavá jak to pak bude vypadat na fotkách z atíku 😀

17. srp 2013
avatar

Krásná! Kdepak se dá obleček koupit, prosím?

23. zář 2013
avatar

@pupidu děkuji 🙂 je to z ebay, kdyžtak zkusím najít odkaz 🙂

23. zář 2013
avatar

vypadá jak cukřík 😀 matko,co jsi ji to oblékla 😀 😀 😀

3. čer 2015