
165 / 233
Už můžeme začít s baštou :)
claire90
autor@kjaro Chic 4 baby 🙂 tady ta http://www.upaji.cz/detail.php?zbozi=3899653 akorát teda žijeme v DE a tu vyšla levněji 🙂
14. zář 2013
No, tak cena trošku vysoká :-O Ale moc děkuju za info 🙂 asi mrknu po něčem levnějším 🙂
14. zář 2013
Tak to je hodně velká přirážka 🙂 Ale tady je to tak se vším ☹
14. zář 2013
Můžu se prosím zeptat, co je to za židličku? Vypadá úžasně.