icon
212 / 233
za chvilku nám to bude malé
avatar

Co mate za kocarek,ze vam bude co nevidet maly?

9. lis 2013
avatar

@samcuska Moon Orbit 😉

9. lis 2013
avatar

Kde se dá tento kočárek sehnat? Je krásný 🙂

2. dub 2014
avatar

@kralovab zijeme v DE, ale uz se sehnat neda, tenhle model koncil jak jsme ho koupili ☹

2. dub 2014
avatar

Jo takle tak to je škoda jevážně krásný a měli jste štěstí 🙂

3. dub 2014